Wi-Fi мости

ПП РСЦ “Оріон” пропонує вам свої послуги з монтажу та налаштування бездротових систем, що працюють за технологіями WI-FI на максимальних швидкостях. 

Завдяки досвіду наших фахівців ми реалізуємо WI-FI проекти будь-якої складності та потреби нашого клієнта. При виконанні замовлення ми створюємо індивідуальний проект, це допомагає організовувати бездротове з'єднання за оптимальною ціною і за невеликий проміжок часу. За роки нашої діяльності наші спеціалісти здобули великий досвід у даній сфері і ми зможемо швидко та чітко підібрати рішення під завдання, які ви перед нами ставите. 

Ми готові запропонувати сучасні рішення в області WI-FI, а також здатні зробити з простого інтернету в інтелектуальну систему повного покриття простору бездротовою мережею з різним функціоналом. 

Вартість робіт буде залежати від:
  • кількості точок доступу;
  • технології проекту.

Монтаж і налаштування бездротової мережі можлива з наявним обладнанням клієнта, а також з тим, яке придбає наша компанія. Готові надати пристрої без націнки і тим самим позбавити вас турбот з вибором обладнання. 

Яку ж вибрати частоту 2,4 ГГц або 5 ГГц? У чому полягає різниця? 2,4 ГГц – більш завантажена, ніж частота 5 ГГц. Так як частоту 2,4 ГГц почали використовувати першою. І тому більшість мереж працюють саме на цій частоті. 

Діапазон 5 Ггц більш чутливий до наявності фізичного бар'єру на шляху отримання сигналу. Однак частота 2,4 ГГц схильна до впливу радіоелектронних перешкод телефону, мікрохвильової печі та ін.
Таких нюансів дуже багато і виходячи і з цього, можна сказати, що вибір діапазону залежить перш за все від умов роботи, в якому воно буде працювати.

Наша компанія готова допомогти у виборі оптимального рішення для вас, а також у самому монтажі та налаштуванні WI-FI мостів. Для того щоб зв'язатися з нами - дзвоніть по телефону вказаному на сайті і ми з радістю вам допоможемо. Контакти
+38 066 417 29 18 (Viber)
+38 050 211 50 99
orion.poltava@gmail.com

Небесної Сотні, 91
Полтава, Україна 36022
Системи безпеки, охоронні системи, відеоспостереження, касові системи, домофонні системи

НАПИСАТИ НАШИМ ФАХІВЦЯМ


Хочу отримати консультацію