Локальні мережі

Протяжка та монтаж локальних мереж на підприємстві, офісі або будь-якому іншому об'єкті - це один з напрямків діяльності нашої компанії, який ми постійно розвиваємо. 

Якщо Ви вирішили замовити послугу протяжки і монтажу локальної мережі у нас - значить ви зробили правильний крок на шляху до безперебійної роботи мережі свого об'єкта.
Варто зазначити, що ми надаємо не лише послуги зі складання проекту та монтажу кабельної мережі, а й проводимо детальну консультацію щодо правильного вибору необхідних витратних матеріалів. 

Ми готові здійснювати всі ваші побажання будь-якої складності та вартості, при цьому виконувати свої домовленості та гарантувати високу якість робіт. 

У ПП РСЦ "Оріон" працюють фахівці в даній галузі з великим досвідом роботи. Ми використовуємо всі стандарти і при цьому обов'язково прислухаємося до побажань клієнта. 

Велику роль для швидкої передачі відіграє правильний монтаж мережі. Нерідко трапляється, що клієнт, бажаючи заощадити бюджет, вибирає неякісні матеріали. Такий підхід призведе до великих втрат у фінансовому плані у майбутньому, оскільки переробляти буде ще дорожче. Ми готові підказати вам оптимальне рішення за демократичною ціною. 

Будь-яка локальна мережа складається з:
  • комп'ютерів, які ви бажаєте об’єднати; 
  • кабель, за допомогою якого ви будете об’єднувати комп’ютери;
  • комутатора - пристрій, яке керує передачею даних по мережі. 

Як ми працюємо: 
1) Виїзд на об'єкт проектанта або інженера. Вивчення потреб замовника;
2) Складання проекту, вибір способу реалізації;
3) Складання кошторису та узгодження всіх питань з вами; 
4) Закупівля та постачання матеріалу та обладнання на об'єкт замовника; 
5) Монтаж кабель-траси; 
6) Монтаж самого обладнання; 
7) Налаштування та тестування; 
8) Здача об'єкта замовнику. 

ПП РСЦ "Оріон" готові запропонувати вам послуги з проектування, монтажу та протягування локальної мережі. Якщо вам потрібна наша допомога – дзвоніть нам. Наші фахівці зроблять монтаж та налаштування комп'ютерної мережі будь-якої складності в короткі терміни та з урахуванням усіх ваших побажань.


Контакти
+38 066 417 29 18 (Viber)
+38 050 211 50 99
orion.poltava@gmail.com

Небесної Сотні, 91
Полтава, Україна 36022
Системи безпеки, охоронні системи, відеоспостереження, касові системи, домофонні системи

НАПИСАТИ НАШИМ ФАХІВЦЯМ


Хочу отримати консультацію