Домофони

ПП РСЦ "Оріон" пропонує вам купити домофон в Полтаві та Полтавській області. Наша компанія не тільки продає домофон, а й пропонує послуги з встановлення домофонних систем, а також його обслуговування та сервісний ремонт. Ви зможете вибрати домофон за допомогою наших фахівців, які підкажуть вам найефективніше рішення за оптимальною ціною. Використовуючи домофонні системи - ви вбережете себе від шахраїв. 

Що являє собою домофон?
Домофон - електронний пристрій, що дозволяє вам вести переговори з людьми, які прийшли (аудіодомофон), бачити їх (відеодомофон), а також відкрити двері дистанційно (система контролю доступу). 

Складові домофонної системи: 
  • Блок управління. Це абонентська частина, яка монтується у квартирі, будинку, офісі. 
  • Викликальна панель. Встановлюється на самі двері квартири, під'їзду, воротах котеджу. }
  • Замок (електромеханічний замок, ригельний врізний замок, електромагнітний накладний замок, електромеханічний накладний замок, електромеханічна врізна клямка та ін.).
Домофон багатоквартирного будинку дозволяє людині поговорити з мешканцем квартири, набравши для цього код. У частих випадках, саме домофон виступає в ролі приладу для охорони будинку, офісу та ін. 

Чому варто вибрати домофон?

  • Манімальні витрати. Це один із найпростіших способів захистити будинок, дачу, склад, офіс і при цьому використовувати мінімум коштів на його закупівлю, встановлення та обслуговування. Найдоступнішим варіантом є аудіодомофон, а якщо ви бажаєте бачити співрозмовника - слід встановлювати відеосистему.

  • Зручність у використанні. Абонентська частина може бути встановлена ​​на відстані від панелі виклику. При використанні домофону не потрібно йти до воріт котеджу або спускатися зі своєї квартири в під'їзд, щоб відчинити двері, а лише натиснути спеціальну кнопку. Також для близьких людей ви зможете зробити ключі, яким вони зможуть самостійно відчиняти двері. 

  • Максимальний захист. Це один із видів захисного пристрою. При встановленні системи відеодомофона, ви зможете відразу бачити, хто прийшов. І тільки тоді ви вирішуєте відкривати відвідувачу двері чи ні. На відміну від звичайного замку, який з легкістю можна розкрити, замок домофону не має ніяких елементів для легкого злому. 

  • В наш час встановлення домофонних систем досить популярна послуга і потребує особливої ​​уваги у підборі обладнання. На нашому сайті ви знайдете великий вибір систем безпеки за доступною ціною. За Вашим запитом наші менеджери підберуть домофон, який максимально відповідатиме Вашим вимогам.

Контакти
+38 066 417 29 18 (Viber)
+38 050 211 50 99
orion.poltava@gmail.com

Небесної Сотні, 91
Полтава, Україна 36022
Системи безпеки, охоронні системи, відеоспостереження, касові системи, домофонні системи

НАПИСАТИ НАШИМ ФАХІВЦЯМ


Хочу отримати консультацію