Шлагбауми і ворота

Власники приватного сектора, дачної ділянки, промислової зони часто встановлюють в'їзні ворота. Вони виконують функцію захисту, прикрашаючи при цьому ваш будинок або об'єкт і є візитною карткою своїх господарів. 

Кожен з варіантів має свої переваги та особливості у використанні. 
Відкатні ворота, як показує практика, мають більше переваг. Найбільш важливі серед них - надійний і тривалий період експлуатації. 
Ціна на відкатні або розпашні ворота буде залежати від розмірів і самої комплектації. Відкатні ворота, як свідчить практика, мають більше переваг. Найбільш важливі серед них – надійний та тривалий період експлуатації.

Чому варто обрати розпашні ворота:
  • суттєва економія простору; 
  • витримують великі навантаження і в цьому плані підходять для промислових підприємств; 
  • для того, щоб ворота функціонували в зимовий час немає необхідності розчищати сніг на їх території; 
  • можливість вбудувати хвіртку; 
  • при великому пориві вітру виключена ситуація коли стулки пошкоджують автомобіль.
Чому варто вибрати розпашні ворота:
  • проста конструкція;
  • у разі відсутності на території місця для хвостової частини розсувних воріт. 
При виборі будь-якого виду воріт необхідно звертати увагу на якість виробу. Завдяки технології фарбування, яку тривалий час використовують наші спеціалісти та не дивлячись на тривалий час експлуатації – ворота не змінюють свій зовнішній вигляд.

Відкатні та розпашні ворота з дистанційним керуванням дозволяють з комфортом в'їжджати на вашу територію, ділянку, гараж, промислове підприємство і не втрачати при цьому час, у погану погоду - власникам немає необхідності виходити з машини.

Компанія ПП РСЦ "Оріон" пропонує свої послуги з продажу, встановлення та обслуговування відкатних та розпашних воріт з дистанційним керуванням у Полтаві та Полтавській області.

Також здійснюємо продаж, встановлення та обслуговування шлагбаумів на будь-яких об'єктах, незалежно від розміру або призначення.Контакти
+38 066 417 29 18 (Viber)
+38 050 211 50 99
orion.poltava@gmail.com

Небесної Сотні, 91
Полтава, Україна 36022
Системи безпеки, охоронні системи, відеоспостереження, касові системи, домофонні системи

НАПИСАТИ НАШИМ ФАХІВЦЯМ


Хочу отримати консультацію