Виконані проекти

Встановлення камер відеоспостереження та канальних реєстраторів

Усі хочуть убезпечити своє житло, об'єкт, склад, торгове приміщення, офіс. У зв'язку з цим дедалі популярнішою стає послуга встановлення камер відеоспостереження та канальних реєстраторів у Полтаві та Полтавській області. Встановлена ​​система відеоспостереження – контроль периметра всього вашого об'єкта як усередині, так і зовні.

4 роки тому ПП РСЦ "Оріон" виконала такі роботи на одному з наших об'єктів:
- встановлення 16 камер відеоспостереження;
- встановлення 16 канальних реєстраторів;

У жовтні 2021 року повернулися на об'єкт:
- заміна реєстратора на 32 канали;
- додавання 4 нових камер.

При розробці проекту системи відеоспостереження на даному об'єкті особливу увагу наші фахівці приділяли найважливішим місцям, а саме – вхід, виїзд, автостоянці. На цих ділянках ми запропонували встановити камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю.

Якісний монтаж відеоспостереження залежить від вибраного матеріалу та способу виконання робіт. Чому не варто виконувати цю роботу самостійно? На перший погляд може здатися, що ви заощадите гроші за роботу і отримаєте навички. Але так відбувається дуже рідко. Найчастіше така установка працює недовго - не правильно обраний ракурс, відкритий конектор, який псується від попадання вологи та повітря. І тому найбільш правильним рішенням буде звернутися до фахівців та уникнути багатьох проблем. Адже камери потрібно встановити так, щоб було видно лише потрібне зображення.

Установка відеоспостереження – процес складний, який потребує великої уваги.

Свої послуги під час встановлення відеоспостереження пропонує ПП РСЦ "Оріон":
- розробка проекту;
- встановлення системи відеоспостереження під ключ у всіх приміщеннях - квартира, приватна садиба, склад, завод та будь-яка інша будівля;
- встановлення канального відеореєстратора, який дозволяє отримувати та зберігати зображення з великою кількістю деталей;
- регулярний огляд та у разі потреби заміна деталей.
- гарантія на обладнання.

Також наша компанія пропонує придбати на нашому сайті в каталозі  обладнання для сигналізації, відеоспостереження, обладнання та аксесуари для відеоспостереження. Багато товарів з великими знижками. Ми працюємо швидко і тому доставимо потрібне вам обладнання до будь-якої точки Полтавської області, а також проведемо монтаж та встановлення системи відеоспостереження.