Корисні статті

Охоронні системи та обладнання AJAX

Охоронні системи Ajax – інноваційні та популярні бездротові системи в Україні, дизайн яких вписується в будь-яке приміщення. Радіус дії системи Ajax складає 2000 метрів на відкритому просторі і це найдальша з усіх бездротових сигналів охорони у всьому світі. Ціна залежить від функціоналу.

Головний принцип роботи системи – безпека. Щоб підключити концентратор і налаштувати його, потрібно лише кілька хвилин, після чого він перевіряє з'єднання з бездротовими детекторами кожні 6 секунд. І тому завжди можна бути впевненим, що все гаразд.

Охоронне обладнання підключається до інтернету через спеціальний кабель, і після цього пристрій працює. Також необхідно завантажити спеціальний додаток, увійти до системи та підключитися до центрального блоку. За допомогою програми можна керувати обліковими записами та настроювати систему.

У разі несправності батареї ви дізнаєтеся через повідомлення на телефоні. Перевіряти стан батареї можна в програмі. Батарея працює приблизно 7 років. У разі відключення електроживлення - вбудований акумулятор підтримуватиме роботу всієї системи.

Головним елементом захисту є централь Ajax Hub, яка керує роботою встановлених датчиків – руху, відкриття, витоку води та ін.
При тривожному спрацьовуванні будь-якого з датчиків - сигналізація миттєво надсилає повідомлення з інформацією про проблему і ви можете швидко зреагувати на неї - увімкнути або вимкнути подачу води, електроенергії, газу, викликати поліцію чи охорону.
Сигналізація має бути якісною, а також виконувати своє функціональне призначення.

Обрати, придбати охоронну систему та обладнання Ajax ви можете на нашому сайті за оптимальними цінами https://rsc-orion.com.ua/security-systems-ajax. Також готові допомогти з встановленням https://rsc-orion.com.ua/security-systems.

Ми пропонуємо:
- ретранслятори - розширюють покриття радіомережі, і в цьому випадку система використовується на більшій території;
- вулична охорона – визначення проникнення на територію;
- захист від потопу - пристрої, за допомогою яких визначається прорив труб або протікання побутової техніки;
- охорона приміщення - передбачені датчики відкриття дверних замків, розбиття вікон;
- захист від пожежі - реагування на підвищення температури та виникнення диму.