Виконані проекти

Установка охоронної сигналізації та домофону з WiFi підключенням

Приватний будинок найбільше піддається крадіжкам, так як часто розташований далеко від людей. А особливо популярними серед злодіїв є ділянки, з яких взимку їдуть господарі.

22 жовтня 2021 року ПП РСЦ "Оріон" обладнали приватний будинок охоронною сигналізацією, а також встановили домофон із WiFi підключенням.

Встановлення охоронної сигналізації на даному об'єкті - чудовий варіант захистити майно, а також інформувати власника або охоронну службу про проникнення сторонніх осіб. Монтаж домофону з WiFi підключенням дозволив почуватися у відносній безпеці, оскільки заздалегідь можна побачити, хто саме прийшов до них.

Необхідно зазначити, що встановлення систем охорони з відеоспостереженням та сигналізацією здатне сповіщати про факт злому та допомогти затримати або знайти зловмисника завдяки запису камери відеоспостереження. Крім цього, охоронна сигналізація дозволяє отримати оповіщення про розбиття скла, потоп, задимлення та інше.

У систему охоронної сигналізації входить головний модуль, який приймає та аналізує отриману інформацію від спеціальних датчиків. Пульт управління ставить або знімає об'єкт з охорони. Система передбачає монтаж джерела звукового сигналу саме в тому місці, де його легко можуть почути власники.

У свою чергу монтаж відеодомофону дозволяє:
- дистанційно контролювати зону вхідних дверей;
- за допомогою мобільних пристроїв переглядати відеоархів;
- вступати в контакт із "візитером";
- керувати електронним замком на відстані;
- керувати функціями відеодомофону.

Обладнання будинку охоронною сигналізацією мають здійснювати спеціалісти у цій сфері. Так як доручати таку роботу будівельникам або самостійно встановити сигналізацію неприпустимо. Помилка на будь-якому етапі роботи зробить всю систему неефективною.

Наша компанія пропонує вам свої послуги в установці охоронної сигналізації, домофону з WIFI підключенням на будь-якому об'єкті: промисловому, житловому, виробничому, державному, оздоровчому комплексі, адміністративному та ін.

У нас ви можете придбати охоронну систему, обладнання https://rsc-orion.com.ua/security-systems-ajax, а також комплекти домофонів https://rsc-orion.com.ua/intercoms-sale.