Корисні статті

Камери LTE-ASTRA

Десь там, у Буковинських Карпатах, де немає доріг, де немає людей, де ще зберігся той, не оцифрований світ, де немає провайдера для інтернет-з'єднання. Тільки вежа Київстар та камера LTE-ASTRA.

Камери LTE-ASTRA – досконалі у всіх деталях. Мають цифровий механізм із багатьма функціями: бачити, чути, інтелектуально підходити до аналітики. А саме – виявлення людини, вторгнення в область, перетин лінії, периметр, підрахунок відвідувачів з можливістю вивантаження статистики на NVR, ROI.

Переваги:
- вартість. Аналогічні технічні характеристики китайського чи швейцарського бренду коштують набагато більше, ніж український виробник Intervision. На її основі можна зібрати всю систему для користування в домашніх умовах, включаючи реєстратори та адаптери;
- різноманітність у складання. Цю модель можна придбати з базовою комплектацією, а також доповнити її, наприклад, іншим типом об'єктива;
- зовнішні характеристики. Камери невеликих розмірів, у протиударному корпусі і здатні витримати будь-яку погоду;
- ефективність зображення. А саме враховано кут огляду, яскравість та якість підсвічування;
- повний доступ. Відеокамера забезпечує повний доступ до параметрів зображення та на будь-якій відстані.

Як же працює IP-відеокамера:
1. Уловлювання зображень та подача їх на матрицю;
2. Матриця у свою чергу перетворює світло на електричний сигнал;
3. Сигнал потрапляючи на процесор калібрується та обробляється. А саме додається колір, яскравість, роздільна здатність;
4. Дані стискаються кодеком для швидкої передачі мережевими каналами;
5. Отриманий знімок вивчається на головному блоці управління або мережевому контролері.

Всі ці шляхи необхідно пройти, щоб користувачі могли її аналізувати.
Камери LTE-ASTRA обладнані цифровими технологіями і тому швидше обробляється картинка та канали передачі даних працюють із великою швидкістю.
Кожна відеокамера має свою IP адресу і за допомогою нього пристрої синхронізуються з іншими вузлами системи відеоспостереження - реєстратор, ПК або сховище даних. IP відеокамера - це найкращий пристрій, який створює систему відеоспостереження у комерційній, приватній, охоронній чи військовій сфері.
Придбати LTE-ASTRA камери з установкою та налаштуванням можна у нас у магазині https://rsc-orion.com.ua/ua/camera з максимальною роздільною здатністю 6 Mpx.

Технічні характеристики:
- камери обладнані матрицею від Sony;
- використання високоякісних матеріалів для корпусів, які витримують будь-які погодні умови;
- передача даних через UTP кабель із технологією IP;
- керування камерою через мобільний додаток AiCloud.