Корисні статті

Система LPRStation розпізнавання автономерів та керуванням шлагбаумами

Особливістю LPRStation від інших систем розпізнавання автономерів та керуванням шлагбаумів є те, що більше не потрібно використовувати потужний комп'ютер, спеціальні камери ANPR з визначенням номерів, не потрібен спеціаліст, який відкриватиме та закриватиме шлагбаум. Головне - повинні бути камери IP, а все інше зробить LPRStation.

Як працює система? Система розпізнає номер автомобіля, звіряє зі своїми списками та вирішує відкривати або не відкривати шлагбаум.

Застосовується для:
- в'їзду на територію паркування;
- в'їзду у двір;
- в'їзду на територію житлового комплексу;
- в'їзду на територію гаражного кооперативу та ін.

Для роботи потрібні камери з роздільною здатністю 2 мп та функцією HLC. У налаштуваннях пристрою прописати параметри rtsp, а також заповнити список номерів, які дозволені для в'їзду.

Комплект LPRStation складається з 4-х канального реле для керування зовнішніми пристроями та блоку живлення. Щоб підключити комплект, потрібна звичайна розетка 220В.

Встановивши систему LPRStation, ви отримуєте:
- облік транспортного засобу та відеоспостереження незалежно від кількості пунктів виїзду (в'їзду);
- Позбавлення необхідності роботи з паперовими перепустками;
- скоротити час на проїзд, а також скоротити чергу з автомобільного транспорту;
- фотографії транспортних засобів, звіт про час перебування на території, звіт за датою та часом в'їзду або виїзду.

Система з кожним днем ​​набирає популярності у всіх сферах - правоохоронній, громадській та ін. Щоб робота її була продуктивною - необхідне передусім правильне налаштування відеокамери.

Система LPR буває:
1) Мобільною. Може встановлюватись, наприклад, на патрульний автомобіль. Найчастіше вона розміщується під кутом 45 градусів, таким чином можна зчитати кілька смуг руху;
2) Фіксованою. Кріпиться на стаціонарні конструкції. При установці враховується положення, ширина смуги, кут нахилу, а також відстань зчитування.

Цю систему вже випробували багато підприємств, гаражні кооперативи, паркування та переконалися у її ефективності. Пропонуємо і вам переконатися в її надійності та працездатності.